Yükleniyor...

“Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz”

Biz Kimiz

Biz Kimiz

On yıla yakın bir kişisel çaba ve deneyimi 2011 yılında kurumsallaştırarak Adam Bilişim ve Dil Hizmetleri’ni kurduk. Daha ilk günden itibaren “iyi bildiğimiz bir alanda GÜÇLÜ olmak” hedefi doğrultusunda ilerleyerek “Yaşam Bilimleri (Tıp, Eczacılık, Biyoloji, Veterinelik, Genetik, Botanik, Biyo-mühendislik ve diğerleri)” ve “Sağlık Turizmi” alanlarında Türkiye’nin en yüksek hacimde çeviri üreten firmalarının arasına kısa sürede girmeyi başardık. Firma kurucumuzun Tıp Fakültesi kökenli olması nedeniyle Yaşam Bilimleri ve Sağlık Turizmi alanlarında uzmanlaşmamız TESADÜF DEĞİLDİR.
Sıkı sıkıya bağlandığımız hedefler bizi ülkemizin önde gelen sağlık kuruluşlarının (bkz referanslarımız ) tercih ettiği çeviri hizmetleri sağlayıcısı KONUMUNA getirdi. “Sürekli öğrenme” TEMEL ilkelerimizden biri olduğu için HİZMET KALİTESİ ve MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ daimi bir artış gösterdi.
Sürekli ve kesintisiz iletişime verdiğimiz önem, müşterilerimizin bizleri bünyelerindeki bir “departman” gibi görmelerini sağlamaktadır. Bu yakınlık müşterilerimizi daha iyi anlamamızı sağlamıştır ve güçlü bir “KAZAN-KAZAN” döngüsü oluşturmuştur.
Tüm dünyada kabul görmüş çeviri teknolojilerinin getirdiği faydaları bizleri tercih eden çözüm ortaklarımızın lehine kullanarak memnuniyet sürekliliğini sağlamaktayız.

 

Biz Kimiz