Yükleniyor...

“Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz”

Hizmet Paketlerimiz

Hizmet Paketlerimiz

Bu hizmet paketleri ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri üretmek için hazırlamış olup taleplerinize göre şekillendirilmiştir.


Sarı Paket: Sizlerden gelen metin, alanında deneyim sahibi bir çevirmen tarafından tercüme edilerek dil bilgisi, terim ve stil kontrolünü takiben kalite kontrol süreçlerinden geçirilir. Çevirinin teslim süresi sizlerle yapılan görüşmeler neticesinde belirlenir.


Turuncu Paket: Metin, alanında deneyim sahibi bir çevirmen tarafından tercüme edilip gerekli kalite kontrol süreçlerinden geçirildikten sonra daha ayrıntılı terminoloji ve anlatım denetimlerine sokulur. Teslim süresi bireysel veya kurumsal müşterinin talebine göre şekillendirilir. Kendine has “jargonu” olan disiplinler için en iyi seçenektir. “Yayına hazır” bir metin teslim edilir.


Kırmızı Paket: Tüm süreç, talep ettiğiniz süre göz önüne alınarak planlanır. Bölünmüş metinlerin biraraya toplanması ve standardizasyonu gibi yüksek kaynak kullanımını gerektirir. Bu tür metin talepleri tamamen sözlü ve elektronik posta ile doğrulandıktan sonra işleme alınır. Son kullanıcı tarafından bir post-edit işlemi gerektirebilir.


GOLD Paket: Kurumsal prestij belgeleri için ideal çözümdür. Alanında deneyimli tercümanın elinden çıkan metin yoğun bir post-edit sürecine tabi tutulur. Tüm gerekli kalite kontroller yapıldıktan sonra yabancı editör tarafından son düzeltmeler yapılarak teslim edilir.